Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Концепція ресторану - це опис планованого підприємства, різних аспектів його діяльності. Концепція створюється ще до того, як почалися роботи з проектування. Без чіткої концепції можна дати чіткі техзавдання на проектування і дизайн-проектування, важко зрозуміти обсяг інвестицій і окупність проекту. Якщо приказка "сто разів відміряй, а один раз відріж" для вас актуальна, то розробка концепції ресторану - це і є така "примірка". І тільки потім ріжемо, зносимо, будуємо.

Розробка концепції ресторану (а також концепції кафе, бару, бістро, ресторанно-готельного комплексу) це ряд послуг які необхіднні для

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Для дизайну інтер’єру ресторану, бару, необхідна клопітка робота висококласного фахівця.
Адже гармонійний, продуманий до дрібниць інтер’єр – це перше, на що звертають увагу відвідувачі при вході ресторан.
Дизайн інтер’єру ресторану – візитна картка закладу

 

 Погодьтеся, що в очікуванні замовлення ми, як правило, вивчаємо новий для себе простір, відзначаючи деталі оформлення холу, столиків, барної стійки і загальну атмосферу, що формується інтер’єром закладу в цілому. Тому гармонійний дизайн

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Наша компанії допомагає обрати оптимальні рішення для вашого закладу враховуючи усі деталі вашого бізнесу:

  • Обладання для кухні
  • Посуд
  • Обладання бару
  • Програмне забезпечення для управління закладу

 

Підбір заключається в тому щоб ви обрали виключно необхідні для вас рішення за оптимальні кошти та в оптимальний термін. Ми завжди рекомендуємо працювати з перевіриними продавцями оскіки у процесі експлуатації важливо отримувати своєчану пітримку, гарантію та консультацію.

Перед

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Розробка меню - це важливий етап який варто враховувати ще в момент проектувння заклад що дасть 
можливість створити меню яке відповідатиме концепції, стилю закалду та потенційним відвідувачам.

Ще на етапі створення концепції ми працюємо з меню що дає нам можливість  розуміти нашого гостя, необхідні параметри кухні та обладання для кухні. Розробка меню це одна із переваг команди 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Аудит ресторанного бізнесу разом з Restaurant Consulting дає можливість перевірити постановку управлінського обліку в закладах громадського харчування!
Перевірка постановки управлінського обліку дозволить виявити аспекти, що негативно позначаються на діяльності ресторану, а також дасть можливість істотно оптимізувати процес ведення бізнесу.


Про компанію

Компанія Restaurant Consulting  -  це допомога при відкритті закладу або його реконструкції. Наша компанія знає як відкрити "ресторан з нуля ", як налагодити роботу, вирішити проблеми що виникають в роботі. Наша ідея створеня ресторану  з максимально зручною та простою системою управління. Ми спеціалізуємося на наданні послуг для об'єктів харчування: підбір приміщення, розробка концепції, розробка проекту, дизайн-проекту, оснащення закладу, розробка меню, налагодження систем управління бізнесом, навчання персоналу.

 

©2021 Restaunt-Consulting

Search